Vítejte | DOD ONLINE FIT ČVUT

Vítejte na DOD ONLINE

Vítáme vás ve virtuálním atriu budovy Fakulty informačních technologií ČVUT v Praze. Projděte si stánky jednotlivých specializací, nahlédněte do laboratoří a zjistěte s kolika firmami spolupracujeme.

TOP odkazy | DOD ONLINE FIT ČVUT

TOP odkazy

Infostánek | DOD ONLINE FIT ČVUT

Infostánek

Přednáška o studiu | DOD ONLINE FIT ČVUT

Přednáška o studiu

Zjistěte, proč studovat informatiku právě u nás. V přednášce vám představíme nabídku našeho studia včetně přehledu jednotlivých studijních specializací. Dozvíte se také podrobnosti o přijímacím řízení a informace o zajímavých aktivitách pro studenty.

O studiu Přijímací řízení Magistrovák FIT 10,5 důvodu, proč jít na FIT ČVUT
Specializace Manažerská informatika | DOD ONLINE FIT ČVUT

Manažerská informatika

Přidejte ke svým IT dovednostem schopnosti jako je vedení týmů, zakládání startupů nebo vytváření dobře fungujícího IT oddělení, které navazuje na potřeby firmy. Kromě světa IT porozumíte i podnikání a obchodním procesům. Ideální pro všechny, kdo si pohrávají s myšlenkou vlastního podnikání.

Vše o specializaci
Specializace Teoretická informatika | DOD ONLINE FIT ČVUT

Teoretická informatika

Nášup algoritmických úloh, umělá inteligence a strojové učení – to je jen střípek toho, co vám tato specializace nabízí. Staví na výzkumech z oblastí strinologie, komprese dat, arbologie nebo překladačů. Inženýrské problémy v oblasti návrhu a vývoje efektivních algoritmů pro vás budou vítanou výzvou.

Vše o specializaci
Specializace Znalostní inženýrství | DOD ONLINE FIT ČVUT

Znalostní inženýrství

Žádná data si před vámi nebudou jistá, jestliže se na zaměříte na znalostní inženýrství. Seznámíme vás s přístupy, technikami a nástroji pro vytěžování informací z dat, s reprezentací těchto informací ve formě modelů a s jejich využitím pro získávání znalostí o řešeném problému.

Vše o specializaci
Specializace Softwarové inženýrství | DOD ONLINE FIT ČVUT

Softwarové inženýrství

Po absolvování této specializace se nebudete bát pustit do sebesložitějšího programátorského projektu. Záběr technologií, které budete perfektně ovládat, se značně rozšíří. Naučíme vás vývoj, produkci, správu, údržbu a inovaci velkých SW systémů, včetně tvorby jejich uživatelského rozhraní.

Vše o specializaci
Specializace Webové inženýrství | DOD ONLINE FIT ČVUT

Webové inženýrství

Táhne vás to na web? Na této specializaci si prohloubíte znalosti o moderních webových architekturách a neutečou vám žádné současné trendy, které se týkají webových technologií. Ať už budete navrhovat otevřený web, nebo rozsáhlé podnikové aplikace, s těmito znalostmi to budete zvládat levou zadní.

Vše o specializaci
Specializace Počítačová bezpečnost | DOD ONLINE FIT ČVUT

Počítačová bezpečnost

Vyřadit z provozu celou nemocnici, vybílit bankovní konto, ukrást tisíce hesel – to vše dnes dokážou hackeři prakticky z pohodlí domova. Buďte o krok napřed – ovládněte kryptologické principy, naučte se vytvářet bezpečný hardware a software, spravovat ho a testovat ho proti možným útokům.

Vše o specializaci
Specializace Systémové programování | DOD ONLINE FIT ČVUT

Systémové programování

Moderní programovací jazyky budete mít díky této specializaci v malíčku. Na každý další prst pak zbude řada jiných užitečných dovedností. Jednou z hlavních je vyvíjení efektivních systémových částí aplikací. Pochopíte principy a možnost jejich aplikace díky vyváženosti teoretických a aplikačních témat.

Vše o specializaci
Specializace Počítačové systémy a sítě | DOD ONLINE FIT ČVUT

Počítačové systémy a sítě

Pokud je vám jeden počítač málo a chcete mít pod palcem celou síť, je pro vás tato specializace ta pravá. Zabývá se architekturami a technologiemi počítačových systémů, klastrů a sítí. Pokrývá celé spektrum systémů od vícejádrových procesorů přes výpočetní multiprocesorové klastry až po virtualizovanou infrastrukturu cloud computingu.

Vše o specializaci
Specializace Návrh a programování vestavných systémů | DOD ONLINE FIT ČVUT

Návrh a programování vestavných systémů

Jako absolvent této specializace dokážete vdechnout život věcem. I když vestavné systémy dávno nejsou jen doménou armády nebo NASA, jejich potenciál ještě zdaleka není naplněný. Naučte se konstruovat vestavné číslicové systémy obsahující SW a HW složky, testovat a analyzovat celé systémy.

Vše o specializaci
Virtuální 360° prohlídka | DOD ONLINE FIT ČVUT

Virtuální 360° prohlídka

Podívejte se, jak to u nás na fakultě vypadá – od učeben až po střechu.

Praxe při studiu | DOD ONLINE FIT ČVUT

Praxe při studiu

Bez teoretických znalostí fungování počítačů a notné dávky matematiky se v informatice neobejdeme. Ale jak praví klasik, nejlepší učitelka je praxe. Kromě hromady praktických cvičení se můžete zapojit i do reálných projektů úspěšných firem.

Naši partneři Praxe pro studenty Kariérní veletrh COFIT
Studentský život | DOD ONLINE FIT ČVUT

Studentský život

Jen přednášky a biflování? V žádném případě! Život na fakultě celoročně pulzuje i mimo výuku, a to především díky lidem, kteří zde studují a pracují. Ponořte se s námi do bouřlivých vod akcí a soutěží nebo s námi plujte na vlně workshopů, veletrhů a přednášek.

Časopis Buď FIT Studentský klub FIT++ Studentská unie ČVUT Magistrovák FIT
Laboratoře | DOD ONLINE FIT ČVUT

Laboratoře