Vítejte | DOD ONLINE FIT ČVUT

Vítejte na DOD ONLINE

Vítáme vás ve virtuálním atriu budovy Fakulty informačních technologií ČVUT v Praze. Projděte si stánky jednotlivých specializací, nahlédněte do laboratoří a zjistěte s kolika firmami spolupracujeme.

TOP odkazy | DOD ONLINE FIT ČVUT

TOP odkazy

Infostánek | DOD ONLINE FIT ČVUT

Infostánek

Specializace Počítačová grafika | DOD ONLINE FIT ČVUT

Počítačová grafika

Staňte se tím, kdo dává grafickým hrám tvář, orientaci v aplikacích smysl nebo filmovým záběrům efekty. Naučte se programovat 2D i 3D a seznamte se s grafickými programy. Vše si navíc prakticky vyzkoušíte v laboratořích s kvalitním multimediálním vybavením.

Vše o specializaci
Přednáška o studiu | DOD ONLINE FIT ČVUT

Přednáška o studiu

Zjistěte, proč studovat informatiku právě u nás. V přednášce vám představíme nabídku našeho studia včetně přehledu jednotlivých studijních specializací. Dozvíte se také podrobnosti o přijímacím řízení a informace o zajímavých aktivitách pro studenty.

O studiu Přijímací řízení 10,5 důvodu, proč jít na FIT ČVUT Akce pro zájemce a prváky Odebírejte novinky z FIT ČVUT
Specializace Manažerská informatika | DOD ONLINE FIT ČVUT

Manažerská informatika

Manažeři a programátoři občas mluví rozdílným jazykem. Naučíme vás rozumět oběma. V praxi pak budete vítaný koordinátor, který bude rozumět potřebám managementu i IT. Naučte se řídit projekty a vést tým programátorů.

Vše o specializaci
Specializace Teoretická informatika | DOD ONLINE FIT ČVUT

Teoretická informatika

Znalosti, které se naučíte v rámci teoretické informatiky, se vám budou hodit třeba pro vytváření efektivních řešení netriviálních algoritmických úloh, kombinatorické způsoby myšlení nebo pro řešení úloh vytěžování dat. Pokud chcete jít až na dřeň informatiky, tato specializace je přesně pro vás.

Vše o specializaci
Specializace Umělá inteligence | DOD ONLINE FIT ČVUT

Umělá inteligence

Žijeme ve světě plném dat. Díky tomu, že se je učíme zpracovávat, dokážeme předvídat dopravní zácpy, množství srážek nebo zpoždění autobusů skoro na vteřiny. Data mining toho umí mnohem víc. Nechte se vtáhnout do těchto fascinujících sfér IT.

Vše o specializaci
Specializace Softwarové inženýrství | DOD ONLINE FIT ČVUT

Softwarové inženýrství

Všechno, co jste kdy potřebovali vědět o návrhu a programování software, ale báli jste se zeptat, se dozvíte během studia této specializace. Získáte přehled o programovacích jazycích a na konci pro vás nebude problém navrhnout vlastní program.

Vše o specializaci
Specializace Webové inženýrství | DOD ONLINE FIT ČVUT

Webové inženýrství

Celá řada činností se z papírového světa přesunula do online prostředí. O to víc se cení odborníci, kteří dokáží vytvářet webové systémy a aplikace, jež drží krok s trendy a usnadňují naše životy. Staňte se architekty online světa.

Vše o specializaci
Specializace Informační bezpečnost | DOD ONLINE FIT ČVUT

Informační bezpečnost

Hackeři dnes útočí prostřednictvím e-mailů, webů, mobilních telefonů, ale třeba taky ledniček. Naučte se navrhovat informační systémy tak, abyste zabránili hrozbám, naučte se myslet jako hacker. Staňte se článkem návrhářských týmů ICT technologií, který rozumí bezpečnostním požadavkům.

Vše o specializaci
Specializace Počítačové inženýrství | DOD ONLINE FIT ČVUT

Počítačové inženýrství

Tato specializace zahrnuje programování všeho, co se programovat dá – od počítačů, robotů nebo letadel až po zavírání garáže. Naučíte se v ní porozumět softwaru, ale taky hardwaru. Zaměříte se hlavně na inteligentní vestavné systémy. Svoje dovednosti otestujete na skutečných robotech.

Vše o specializaci
Specializace Počítačové sítě a internet | DOD ONLINE FIT ČVUT

Počítačové sítě a internet

Specializace se zabývá jednou z nejdůležitějších oblastí světa IT – počítačovými sítěmi. Pochopíte, jak počítačové sítě fungují, jak se spravují, co je důležité pro jejich návrh, realizaci a zabezpečení. Proniknete do problematiky programování síťových aplikací, Internetu věcí i mobilních sítí.

Vše o specializaci
Specializace Počítačové systémy a virtualizace | DOD ONLINE FIT ČVUT

Počítačové systémy a virtualizace

Počítačové systémy patří k nejsložitějším inženýrským dílům. Staly se součástí profesních i osobních životů, pronikly do všech technických oborů a změnily náš životní styl. Buďte jedním z odborníků, kteří umí tyto systémy programovat, spravovat a nasazovat v různých oblastech lidské činnosti.

Vše o specializaci
Virtuální 360° prohlídka | DOD ONLINE FIT ČVUT

Virtuální 360° prohlídka

Podívejte se, jak to u nás na fakultě vypadá – od učeben až po střechu.

Praxe při studiu | DOD ONLINE FIT ČVUT

Praxe při studiu

Bez teoretických znalostí fungování počítačů a notné dávky matematiky se v informatice neobejdeme. Ale jak praví klasik, nejlepší učitelka je praxe. Kromě hromady praktických cvičení se můžete zapojit i do reálných projektů úspěšných firem.

Naši partneři Praxe pro studenty Kariérní veletrh COFIT
Studentský život | DOD ONLINE FIT ČVUT

Studentský život

Jen přednášky a biflování? V žádném případě! Život na fakultě celoročně pulzuje i mimo výuku, a to především díky lidem, kteří zde studují a pracují. Ponořte se s námi do bouřlivých vod akcí a soutěží nebo s námi plujte na vlně workshopů, veletrhů a přednášek.

Časopis Buď FIT Studentský klub FIT++ Studentská unie ČVUT Akce pro zájemce a prváky
Laboratoře | DOD ONLINE FIT ČVUT

Laboratoře